Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1125 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 75783

Warunki pracy

  • Liczne kontakty telefonieczne, mailowe i bezpośredniez klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Praca pod presją czasu

  • Opisdostępnościbudynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa https://www.gov.pl/web/fundusze-regiony/informacja-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami

Zakres zadań

  • Utrzymuje systemy IT poprzez administrowanie w warstwie aplikacji (m.in. zapewnianie jakości danych, zarządzanie uprawnieniami, etc.), bieżące wspieranie użytkowników w zakresie obsługi systemów IT, obsługiwanie błędów/ nieprawidłowości systemów IT, przeprowadzanie szkoleń/ spotkań informacyjnych dla użytkowników
  • Prowadzi analizy (m.in. społeczno-gospodarczych i terytorialnych; finansowo-ekonomicznych; zarządczo-organizacyjnych) na potrzeby przygotowania i realizacji koncepcji/ programów/ projektów, przygotowania dokumentów strategicznych/ polityk; usprawnienia funkcjonowania systemu wdrażania)
  • Przeprowadza szkolenia i spotkania informacyjne dla użytkowników w ramach wdrażania systemów IT

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w projektach finansowanych ze środków UE lub w zarządzaniu bazami danych lub w pracy w jednostkach budżetowych lub w szkoleniach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, umiejętności analityczne, , kreatywność, wystąpienia publiczne
  • znajomość pakietu MS. Office: Word, Excel
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe