Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor ds. handlowych

HIBRID - CARGO Sp. z o.o. S.K.A.

Starachowice

2 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną istniejącą na rynku od 2013 roku, specjalizującą się w logistyce towarów spożywczych chłodniami oraz w pozostałych przewozach drogowych i kontenerowych na terenie Unii Europejskiej.

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy kreatywnych i komunikatywnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice
Zakres obowiązków:
  • planowanie drogowych przewozów międzynarodowych,
  • organizowanie i nadzór nad realizacją przewozów,
  • ustalanie warunków wykonywania usług transportowych,
  • koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań,
  • zdolność budowania dobrych i trwałych relacji z kontrahentami,
  • chętnie zatrudnimy absolwentów.
Oferujemy:
  • umowę na pełen etat,
  • stacjonarną pracę biurową w dni robocze od 8.00 do 16.00,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • posługiwanie się językiem obcym w środowisku międzynarodowym,
  • niezależnie od wynagrodzenia podstawowego oferujemy comiesięczną premię uzależnioną od wyników pracy zagwarantowaną w umowie o pracę.

Wysyłając dokumenty, prosimy o załączenie klauzuli:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HIBRID - CARGO Sp. z o.o. S.K.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (807)
Wałbrzych (68)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (252)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (928)
Tarnów (64)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2245)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (87)