Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor Morski

VAN cargo S.A.

Bydgoszcz

23 dni temu

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferujemy:
  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w
  • branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników
Oczekujemy:
  • znajomości rynku klientów i przewoźników
  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości
  • nastawienia na pracę zespołową
  • wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)
  • dobrej znajomości języka angielskiego min. B2 (znajomość innych j. obcych będzie atutem)
  • mile widziane doświadczenie w działaniach handlowych, obsłudze klienta
Zakres obowiązków:
  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • wspieranie Managera przy nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i przewoźnikami
  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych jest VAN Cargo S. A. z siedzibą przy ul. Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Poznaj

VAN GROUP (Podlasie S.A., VAN CARGO S.A., Kurier Sp. z o. o.)

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor