Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor

HIT TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA SP Z O O

Zielona Góra

4 dni temu

HiT Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. Sp. k.

z oddziałami w

Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Wolsztynie, Zielonej Górze i Nowej Soli.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor
Miejsce pracy: Zielona Góra

Jeśli jesteś osobą ambitną, sumienną, odpowiedzialną – to praca dla Ciebie.

Szukamy osób z doświadczeniem oraz bez doświadczenia.

Wymagania:
  • podstawowa znajomość zagadnień z branży TSL (warunek konieczny),
  • wykształcenie min. średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • podstawowa znajomość rynku transportowego,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • stawianie ambitnych celów i dążenie do nich,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • znajomość języka obcego (będzie dodatkowym atutem).
Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń transportowych,
  • dbanie o koordynowanie i optymalne wykorzystanie pojazdów,
  • współpraca z kontrahentami i dostawcami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • stałe monitorowa floty pojazdów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (pełen etat),
  • wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • 3 - dniowe szkolenie (po odbytym szkoleniu możliwość pracy),
  • własne stanowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wyznaczoną drogę rozwoju + pomoc we wdrażaniu,
  • szkolenia z zakresu spedycji i transportu,
  • stałą, solidną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku T.S.L.,
  • możliwość podnoszenia swojego doświadczenia zawodowego w branży T.S.L.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HIT TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA SP Z O O.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (695)
Wałbrzych (51)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2080)
Radom (85)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (34)