Sprzedawca-kasjer
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Grodzisk Wielkopolski
5 dni temu
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Numer: StPr/21/0743
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta na kasie i sali sprzedaży, wypiek pieczywa, rozładunek towaru, prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid
Uprawnienia: Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, umiejętności organizacyjne

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Poznańska 15, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Weronika Lewandowska
614446349 w. 107

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim