Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Sprzedaż / Obsługa klienta

Praca Grudziądz Sprzedaż / Obsługa klienta

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 54

  • Przedstawiciel Handlowy - branża medyczna

    siedziba firmy: Kraków
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie nowych klientów; Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z podmiotami współpracującymi z firmą; Przedstawienia oferty produktowej firmy; Raportowanie swojej działalności; Współpraca z innymi działami;
  • Sales Agent / Representative

    DECO CENTER SRL   Grudziądz    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Do you have experience to work as an agent for a brand in your market, have you worked or collaborate as an agent/sales representative to B2B clients for a (new) brand in your market based on commission? Do you have an portofolio or a network of business to introduce Mendola fabrics curtains in...
  • Kierownik Sprzedaży ds. rur polimerowych

    Poltrade17 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością   kujawsko-pomorskie    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w powierzonym obszarze - sprzedaż rur polimerowych dla ciepłownictwa i przemysłu, a także wodociągów i gazociągów dla sieci zewnętrznych. Monitorowanie i analiza rynku (aktualnych i planowanych projektów budowlanych, potencjalnych Klientów,...
  • Konsultant d/s zamówień i kontaktów z klientem

    Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu   Grudziądz    praca stacjonarna   dziś wygasa
    10 dni