Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

SQL Database Administrator

CPL JOBS Sp. z o.o.

Lubelskie

1759 dni temu


CPL Jobs is a human resource consulting firm belonging to aninternational group of CPL Resources, listed on the Irish and British stockexchange. CPL Group is present in 7 countries having a total network of 43offices, offers its business partners a range of solutions in the field of HRM,in particular: Permanent Recruitment, RPO, Master Vendor, Preferred Supplier,Direct & Executive Search Consulting Areas and HRM.

Our client is a global company providing services in the field of IT inthe field of advanced transaction and consulting services, systems integrationand managed services. Currently for our client, we are looking for Candidatesfor a position of:

SQL Database Administrator

Location:Wrocław


SQL Database Administrator

Zadania:
 • Troubleshooting and resolving database issues
 • Resolving connectivity and security problems
 • Database backups, restores, recovery models
 • Writing SQL code and design (stored procedures, functions, tables,views, triggers, indexes, constraints), SSIS and SSRS
Wymagania:
 • At least 2 year experience with DB administration and development (SQL2005, 2008 or 2012)
 • Experience in troubleshooting and resolving database issues
 • Experience in database backups and restores
 • Solid knowledge in Windows server, clusters and SAN environments
Oferujemy:
 • Opportunity for professional development
 • Professional training system
 • A stable work environment
 • A friendly working atmosphere in a dynamic team
 • Work in an international company
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana. CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych.”

Poznaj

CPL JOBS Sp. z o.o.

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych

Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Administrator Baz Danych Praca Administrator Baz Danych

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (817)
Wałbrzych (52)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1768)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (78)
Przemyśl (29)
Podlaskie:
Białystok (101)
Suwałki (38)
Łomża (24)
Pomorskie:
Gdańsk (406)
Gdynia (157)
Słupsk (47)
Śląskie:
Katowice (476)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (95)
Elbląg (50)
Ełk (17)
Wielkopolskie:
Poznań (518)
Kalisz (41)
Konin (41)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (255)
Koszalin (58)
Kołobrzeg (23)
Auchan (127)
Tesco (509)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (19)
STRABAG (10)
ABB (84)
Accenture (251)
Luxoft (189)
PKO BP (347)
KPMG (38)
Orange (20)
IKEA (3)
Budimex (30)

Rekrutują z Praca.pl