Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starsza księgowa / Starszy księgowy

AAA AUTO

Piaseczno, Warszawa

8 dni temu

Co wyróżnia naszą ofertę? Niesamowita atmosfera w firmie, jesteśmy zespołem kolegów i koleżanek, a nie bezwzględną korporacją.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa
Opis stanowiska:
  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym
  • Księgowanie faktur od/dla kontrahentów zagranicznych
  • Uzgadnianie kont rozrachunków z kontrahentami zagranicznymi, w tym I/C
  • Uzgadnianie kont księgi głównej
  • Rozliczanie przychodów prowizyjnych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Wsparcie merytoryczne dla księgowych/młodszych księgowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości, finansów lub ekonomii
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie pełnej księgowości
  • Praktyczna znajomość zasad finansowo - księgowych oraz przepisów prawa podatkowego
  • Umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość programu Navision
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę sportową na bardzo korzystnych warunkach finansowych
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Starszy Księgowy

Pracownik zatrudniony na stanowisko Starszego Księgowego jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę jednego lub kilku obszarów księgowych. Do jego zadań należy również przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu firmy. Wykonuje również czynności do zamknięcia miesiąca i roku. Często Starszy Księgowy przeprowadza też szkolenia dla innych członków zespołu księgowego. ...
Starszy Księgowy Praca Starszy Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (55)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (272)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (86)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2283)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (239)