Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy audytor IT

ING Tech Poland

Katowice

4 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/CAS/AM4784
Szukamy Ciebie jeśli

Posiadasz:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego, najlepiej jako specjalista ds. Bezpieczeństwa IT lub audytor IT
  • Kwalifikacje CISSP i / lub CISA
  • Dobrą znajomość środowisk informatycznych, systemów operacyjnych IT, technologii mobilnych i internetowych, przetwarzania w chmurze, procesów IT i metodologii audytu IT
  • Silne umiejętności analityczne
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Aktywność, krytyczność i skłonność do podejmowania wyzwań
  • Dokładność, kreatywność w swoich rozwiązaniach
  • Zorientowanie na wyniki oraz chęć podejmowania inicjatywy, by coś zmienić
  • Zorientowanie na klienta jednakże bez utraty obiektywizmu
  • Asertywność i odwaga, by poszukiwać nowych rozwiązań
  • Chęć do nauki i samorozwój w zakresie wewnętrznego audytu
Jak pracujemy

Jako (Senior) Audytor IT będziesz prowadził i wspierał audyty IT w ING Tech Poland w Katowicach i różnych innych globalnych lokalizacjach ING ze specjalizacją w zakresie bezpieczeństwa IT, technologii i cyberprzestępczości. Zespół jest ambitny, aby być najlepszym w swojej klasie, rozwija i stosuje zaawansowane techniki audytu, takie jak:

  • Skanowanie luk w zabezpieczeniach IT
  • Testy penetracyjne
  • Analityka danych

Będziesz raportował swoje ustalenia z audytu w sprawozdaniach, w tym propozycje ulepszeń i konkretne zalecenia, które przedstawisz międzynarodowemu kierownictwu ING Banku.

Podróżowanie za granicę jest częścią pracy. Około 9 do 12 tygodni rocznie, podzielone na 23 tygodnie na zlecenie audytu.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków

30%- Przygotowanie zadań audytowych
5%- Szkolenie i edukacja
40%- Analiza kontroli bezpieczeństwa i naruszeń
25%- Tworzenie architektury
Pozostałe wymagania
  • Dyplom magistra lub uniwersytetu w dziedzinie informatyki lub równoważny
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor to inaczej ujmując - wyspecjalizowany księgowy. Pracownik ten ma szersze spojrzenie na perspektywy finansowe niż księgowy. Osoba taka zatrudniona w firmie lub działająca jako fachowiec zewnętrzny, kontroluje finanse firmy i doradza jej w kwestiach rachunkowo-księgowych. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in: branie czynnego udziału w projektach audytowych, wykonywanie poleceń kierownictwa, testowanie i opisywanie ...
Audytor Praca Audytor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ING Tech Poland.