Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy inspektor

Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu

Poznań

11 dni temu

Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 46770

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Praca przy komputerze i innych urządzeniach biurowych. Transport przyrządów pomiarowych do laboratoriów mieszczących się na terenie urzędu. Stres związany z obsługą klientów zlecających usługi na czynności metrologiczne.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

Miejsce pracy na parterze budynku z koniecznością przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami budynku. W budynku urzędu znajdują się urządzenia higieniczno-sanitarne na parterze oraz pomieszczenie socjalne na 1 piętrze budynku. Brak toalet
dla niepełnosprawnych. Budynek posiada windę umożliwiającą wejście do holu budynku
na parter. Brak drzwi o odpowiednich szerokościach oraz podjazdu dla wózków inwalidzkich.

Zakres zadań

  • Przyjmowanie zleceń i wniosków na usługi metrologiczne, przegląd pod kątem ich kompletności oraz dodatkowe ustalenia z klientami i Laboratorium albo Jednostką Notyfikowaną Nr 1441
  • Rejestracja zgłoszeń czynności metrologicznych, sporządzanie projektów umów cywilno - prawnych na usługi metrologiczne oraz przyjmowanie (w tym wstępny przegląd) i wydawanie przyrządów pomiarowych
  • Przekazywanie przyrządów pomiarowych klientów, właściwym komórkom organizacyjnym Urzędu w celu realizacji czynności metrologicznych
  • Wystawianie faktur VAT, przygotowanie zawiadomień i decyzji o wysokości opłaty, przyjmowanie opłat uiszczonych gotówką
  • Sporządzanie w ustalonych terminach zestawień dochodów wraz z dokumentacją rozliczenia usług
  • Udzielanie informacji i wyjaśnień klientom dotyczących trybu i warunków wykonywania czynności metrologicznych oraz dotyczących realizowanych umów i wniosków

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z obsługą Klienta.
  • Znajomość ustawy Prawo o miarach, ustawy o systemach oceny zgodności, Kodeksu postępowania administracyjnego.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz stosowania aplikacji systemowych i biurowych MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość komunikowania się
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość zagadnień systemów zarządzania
  • Kurs ogólno-metrologiczny

Poznaj stanowisko: Inspektor w Administracji Publicznej

Inspektor zajmuje się, jak sama nazwa wskazuje, wykonywaniem różnorodnych działań z zakresu administracji publicznej. Zależą one do rodzaju instytucji lub referatu, w którym jest zatrudniony. Dba o prawidłowe funkcjonowanie urzędu oraz profesjonalną obsługę petentów. Sporządza niezbędną dokumentacje, przygotowuje projekty, wykonuje prace zlecone przez nadrzędne jednostki, oraz bierze udział w spotkaniach dotyczących ...
Inspektor w Administracji Publicznej Praca Inspektor w Administracji Publicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)