Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Starszy inspektor

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
1150 dni temu
Łódzki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 74687

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca o charakterze biurowym, związana z obsługą klientów zewnętrznych, pod presją czasu; stres związany z kontaktami zewnętrznymi

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie; oświetlenie naturalne,sztuczne

niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Obsługuje korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym elektroniczną platformę usług administracji publicznej e-PUAP
  • Załatwia sprawy administracyjno-biurowe kancelarii (zamówienia materiałów eksploatacyjnych, przygotowywanie dokumentów, obsługa interesantów)
  • Zarządza skrzynką e-mailową Inspektoratu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego we wskazanym obszarze
  • Komunikatywność
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętności redakcyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła obsługa komputera
  • Radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe