Zobacz więcej ofert pracy

Starszy referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
2045 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 34099

Warunki pracy

- praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
- praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
- stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
- praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
- budynek biurowy o 6 kondygnacjach naziemnych,
- wydzielona ilość miejsc parkingowych przy budynku dla pracowników,
- na parkingu przy budynku, znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych,
- wejście do budynku przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych,
- tylko na parterze jest toaleta dla osób niepełnosprawnych
- dojazd na wszystkie piętra dźwigiem osobowym przystosowanym dla osób niepełnosprawnych,
- zaplecze socjalne,

Zakres zadań

  • Prowadzenie ewidencji podatników i płatników w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych,
  • Obsługiwanie zgłoszeń identyfikacyjnych celem nadania numeru NIP oraz zgłoszenia rejestracyjne VAT-R celem zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT i VAT-UE,
  • Weryfikowanie danych w rejestrach lokalnych celem stworzenia rzetelnej i aktualnej bazy danych identyfikacyjnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 0,5 roku w administracji publicznej lub pracy biurowej,
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych,
  • umiejętność redagowania pism,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe