Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista ds. Płac

Generali

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Obsługa płacowa pracowników wszystkich spółek Generali w Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie listy płac dla pracowników etatowych i zleceniobiorców (naliczanie podatku dochodowego i ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczanie zasiłków chorobowych, rozliczenia potrąceń komorniczych, naliczanie odpraw, kontrola poprawności naliczeń)
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON
  • Współpraca przy przejęciu pracowników (art. 23’)
  • Obsługa systemu kadrowo- płacowego SAP HR (w tym współpraca przy wdrażaniu zmian i modyfikacji, udział w pracach projektowych, tworzenie specyfikacji, udział w testach i implementacji zmian)
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych na potrzeby Zarządu i Dyrektorów
  • Udział w bieżących projektach Departamentu Personalnego
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie zatrudniającej od 250 pracowników (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego SAP HR (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obsłudze płacowej organizacji składającej się z kilku spółek (mile widziane)
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność
  • Otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie przy wdrożeniach systemów kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Płac

Specjalista do spraw płac, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie i realizowanie systemu wypłat pracowniczych w obrębie firmy lub instytucji. W tym zakresie osoba obsadzona na tym stanowisku może zajmować się regulowaniem stawek wynagrodzeń dla poszczególnych stanowisk pracy, dbaniem o terminowość wypłat poprzez ścisłą współpracę z działem księgowości, organizowaniem i realizowaniem ...
Specjalista ds. Płac Praca Specjalista ds. Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)