Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

Orange Polska S.A.

Warszawa

7 dni temu

Team Warszawa

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • przygotowanie wymagań dla usług i architektury systemów zgodnie z potrzebami operatora Orange w obszarze IMS
  • weryfikacja systemu, usług (w tym VoLTE, VoWiFi) pod kątem wymagań operatora Orange w obszarze IMS
  • wdrażanie rozwiązań technicznych i urządzeń w sieci Orange
  • przygotowywanie rekomendacji wykorzystania nowych rozwiązań ramach domeny NBO na potrzeby Grupy Orange
  • uczestnictwo w procesach przetargowych jako wsparcie techniczne
  • współpraca z innymi jednostkami biznesowymi i technicznymi Grupy Orange w zakresie realizowanych projektów
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadasz wiedzę z zakresu architektury IMS oraz działania usług głosowych dla B2C i B2B
  • znasz zakres działania systemów zarządzania (OAM) z systemami SDM i IMS (w szczególności NetAct)
  • wykazujesz znajomość protokołu SIP, Diameter
  • masz wykształcenie wyższe
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • cechują Cię wysoko rozwinięte zdolności analityczne
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • pracę w ciekawym zespole
  • realne wyzwania na co dzień
  • szerokie możliwości rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
  • Rekruter

    Dariusz Fudalej

dariusz.fudalej@orange.com

Poznaj stanowisko: Architekt Sieci

Osoba na tym stanowisku jest jednym z niezbędnych członków każdego zespołu projektowego w branży IT. Zawodowo zajmuje się tworzeniem projektów w zakresie architektury sieci oraz nadzoruje proces ich wdrażania do praktycznego użycia. W codziennej pracy odpowiada za rozwój i wsparcie techniczne dotyczące takich rozwiązań, jak m.in. roadmaps oraz „high level designs” oraz wprowadzenia do ...
Architekt Sieci Praca Architekt Sieci

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (51)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (972)
Tarnów (78)
Nowy Sącz (64)
Mazowieckie:
Warszawa (2286)
Radom (168)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (234)