Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista w Dziale Komunikacji Marketingowej i Rozwoju Biznesu

PwC

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • planowanie i egzekucja działań komunikacyjnych z wykorzystaniem kanałów cyfrowych
  • planowanie i organizacja wydarzeń
  • poszukiwanie i analiza informacji branżowych i rynkowych
  • sporządzanie raportów, zestawień i prezentacji multimedialnych
  • tworzenie wartościowych treści
  • wsparcie w tworzeniu i realizacji działań z zakresu rozwoju biznesu
Profil kandydata:
  • minimum dwa-trzy lata doświadczenia w obszarze rozwoju biznesu, komunikacji, marketingu, public relations,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie Digital Marketing
  • lekkie pióro
  • bardzo dobre umiejętności budowania relacji i zrozumienia innej perspektywy
  • umiejętności analityczne oraz inicjatywa
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie
Oferujemy:
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i członków najbliższej rodziny, lekarz pierwszego kontaktu dostępny w biurze, system kafeteryjny
  • szeroka oferta szkoleń eksperckich, baz wiedzy, mentoringu/coachingu oraz możliwość pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka
  • świeże owoce każdego dnia i dostęp do taniej, smacznej firmowej kantyny
  • praca w zgranym zespole

Poznaj

PwC

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 180.000 pracowników w 158 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1700 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Public Relations

Specjalista ds. Public Relations to osoba odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii w zakresie wizerunku rynkowego przedsiębiorstwa. Zakres zadań specjalisty PR obejmuje wiele dziedzin. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ...
Specjalista ds. Public Relations Praca Specjalista ds. Public Relations

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)