Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Lublin

157 dni temu

Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin
Ogłoszenie o naborze Nr 26654

Warunki pracy

Praca wykonywana jest w budynku dwukondygnacyjnym KWP w Lublinie, przy ul. Grenadierów 3, w pomieszczeniu biurowym na I piętrze Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich – bariery architektoniczne (schody przy wejściu do budynku, brak podjazdu, brak windy, brak przystosowanych sanitariatów).
Pracownik wykonuje większość czynności o charakterze statycznym, związanych głównie z pracą przy komputerze. Praca w oświetleniu naturalnym oraz sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy.

Zakres zadań

  • Realizowanie zakupów odczynników, szkła, materiałów i drobnego sprzętu laboratoryjnego na podstawie zawartych umów i w trybie pozaustawowym, ze środków budżetowych,
  • Koordynowanie procesu właściwego i terminowego dostarczania gazów laboratoryjnych na podstawie zawartej umowy z wykonawcą,
  • Analizowanie zgłoszonych potrzeb oraz przygotowywanie pełnej dokumentacji do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przydzielonego asortymentu, sprawdzanie ofert i uczestniczenie w pracach komisji,
  • Prowadzenie rozpoznania w zakresie potrzeb uzupełnienia przydzielonego asortymentu oraz sporządzanie planów postępowań o udzielenie zamówień publicznych i stosownych korekt planów,
  • Analizowanie i ewidencjonowanie operacji finansowych w danej grupie wydatków budżetowych,
  • Planowanie zakupów asortymentu w ramach zamówienia wspólnego, składanie zapotrzebowania do wytypowanej komendy wojewódzkiej Policji w kraju oraz realizowanie zakupów z zakresu odczynników i materiałów genetycznych i kryminalistycznych,
  • Prowadzenie rejestru opakowań wielokrotnego użytku i odpadów opakowaniowych po substancjach chemicznych bardzo toksycznych, toksycznych, rakotwórczych, mutagennych lub niebezpiecznych dla środowiska oraz monitorowanie i koordynowanie zwrotu pustych opakowań,
  • Uczestniczenie w pracach komisji / zespołów do przeprowadzenia inwentaryzacji / przeklasyfikowania / wybrakowania.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe chemiczne, biologiczne lub pokrewne,
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy biurowej lub w pracy związanej z posiadanym wykształceniem,
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego dopuszczającego do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”,
  • Znajomość przepisów regulujących sprawy: zamówień publicznych, służby cywilnej,
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera – pakiet Office i Internet,
  • Umiejętność redagowania pism urzędowych, umiejętność biegłego i dokładnego liczenia, umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie z zakresu zamówień publicznych,
  • Znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych,
  • Znajomość przepisów o substancjach i preparatach chemicznych, opakowaniach i odpadach opakowaniowych.

Poznaj stanowisko: Chemik

Chemik jest osobą badającą i analizującą skład chemiczny substancji organicznych i nieorganicznych, przeprowadzającą badania laboratoryjne i konstruującą teorie, jednocześnie weryfikując wiedzę dotychczas znaną. Osoby wykształcone w tym kierunku mogą pracować naukowo, lub w charakterze specjalisty w różnorodnych firmach i przedsiębiorstwach, prowadzących działalność związaną z chemią, przeważnie przedsiębiorstwach produkcyjnych, ...
Chemik Praca Chemik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (775)
Wałbrzych (58)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (186)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2065)
Radom (179)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (69)