Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista

Główny Urząd Miar w Warszawie

Warszawa

4 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 31364

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. Na stanowisku nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia. W budynku znajduje się winda, są także łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • współuczestniczenie w pracach nad projektami realizowanymi w Urzędzie;
  • identyfikacja i monitoring dostępnych źródeł finansowania, aktualnych konkursów i zasad ubiegania się o środki z funduszy zewnętrznych;
  • udział w pracach związanych z przygotowywaniem i składaniem wniosków aplikacyjnych we współpracy z komórkami organizacyjnymi Urzędu;
  • planowanie i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych w celu zwiększenia efektywności realizacji projektów;
  • stała współpraca z instytucjami uczestniczącymi w systemie dofinansowania projektów, których beneficjentem jest lub może być Urząd;
  • prowadzenie rejestru projektów, które realizuje Urząd.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z realizacją projektów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • umiejętność opracowywania dokumentacji dotyczącej realizacji i koordynacji projektów;
  • wiedza pozwalająca na realizację zadań związanych z pozyskiwaniem środków i obsługą projektów funduszowych;
  • dobra znajomość zasad funkcjonowania programów funduszowych, w tym m.in. przepisów prawa i procedur UE w tym obszarze;
  • komunikatywność, asertywność;
  • umiejętności: współpracy, analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, pracy pod presją czasu;
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet Microsoft Office).
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami, funduszy europejskich;
  • szkolenie z PRINCE2;

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Specjalista ds. zarządzania projektami zajmuje się samodzielnym przygotowywaniem i realizacją poszczególnych projektów w firmie. Mogą to być projekty informatyczne, a także telekomunikacyjne, finansowe czy usługowe. Do jego obowiązków należy: opracowywanie i wdrażanie przyjętej koncepcji działań, zarządzanie podległym mu zespołem, analiza rynku, nadzór nad przestrzeganiem procedur oraz badanie efektów ...
Specjalista ds. Zarządzania Projektami Praca Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (760)
Wałbrzych (49)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (143)
Toruń (88)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (749)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1664)
Radom (64)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (129)
Nysa (12)