Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie

Warszawa

3 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 35940

Warunki pracy

Pracownik wykonuje czynności o charakterze statycznym, związane głównie z pracą przy biurku i komputerze, oraz dynamicznym, związane głównie z poruszaniem się po terenie KPRM oraz poza nim. Większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Czas pracy – zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.
Praca związana jest z permanentną obsługą klientów zewnętrznych, częstym reprezentowaniem urzędu na zewnątrz, krajowymi i zagranicznymi wyjazdami służbowymi, oraz okresowym spiętrzeniem zadań.
Stanowisko pracy zlokalizowane jest w pokoju biurowym. Podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Siedziba Kancelarii znajduje się w Al. Ujazdowskich 1/3 w Warszawie. Gmach został wzniesiony w 1900 r. Obecnie jest obiektem zabytkowym wpisanym do rejestru zabytków. Budynek wielokondygnacyjny, wyposażony w windy. Wejście główne posiada podjazdy dla osób z niepełnosprawnościami. Szerokość głównych drzwi wejściowych do gmachu i drzwi wewnętrznych oraz ciągów komunikacyjnych jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku zainstalowane są 3 transportery przyschodowe. Windy wyposażone są w przyciski sterujące umożliwiające odczyt w piśmie Braille’a lub urządzenia informujące o pozycji windy, sygnalizację dźwiękową. Osoby z niepełnosprawnościami mogą swobodnie korzystać z wielu toalet ze względu na ich odpowiednią przestrzeń. Dodatkowo w budynku KPRM funkcjonują dwie oznaczone toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na wewnętrznym dziedzińcu KPRM znajduje się odpowiednio oznakowane miejsce parkingowe dla pracownika będącego osobą z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • koordynowanie zadań z zakresu funkcjonowania systemu szkoleń w służbie cywilnej oraz coroczne uczestnictwo w planowaniu i realizacji procesu opracowania i wykonania Planu szkoleń centralnych w służbie cywilnej dla korpusu służby cywilnej, oraz w formułowaniu i wdrażaniu polityki szkoleniowej w służbie cywilnej;
  • koordynowanie projektów współfinansowanych m.in. ze środków Unii Europejskiej, służących wzmocnieniu potencjału organizacyjnego urzędów i poprawie obsługi klientów urzędów (przedsiębiorców i obywateli);
  • gromadzenie i przetwarzanie (analizowanie) informacji o uczestnictwie członków korpusu służby cywilnej w szkoleniach oraz wydatkach ponoszonych na ten cel, a także o potrzebach i priorytetach szkoleniowych zgłaszanych przez dyrektorów generalnych (kierowników) urzędów administracji rządowej;
  • administrowanie merytoryczne systemem nauczania zdalnego e-learning KPRM dla członków korpusu służby cywilnej o ogólnopolskim zasięgu;
  • współpraca z komórkami prawnymi w zakresie przygotowywania projektów umów cywilnoprawnych, pełnomocnictw w ramach wykonywania zadań dotyczących realizacji projektów własnych, interpretacji dokumentacji prawnej związanej z prowadzeniem polityki szkoleniowej oraz przygotowywanie projektów aktów prawnych w zakresie zadań Wydziału;
  • nadzorowanie zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych w celu zapewnienia zgodnego z prawem przetwarzania danych o uczestnikach projektów;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • powyżej 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy w administracji publicznej, w tym powyżej 1 roku doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy strukturalnych oraz realizacji projektów systemowych
  • poświadczenie bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „Tajne” lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej;
  • znajomość przepisów ustaw: o służbie cywilnej wraz z aktami wykonawczymi, o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych;
  • znajomość przepisów dotyczących funduszy strukturalnych;
  • znajomość zasad zarządzania projektami finansowanymi z funduszy strukturalnych UE, w tym z zakresu zasad finansowania projektów, kwalifikowalności wydatków;
  • znajomość zasad ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, dostępu do informacji publicznej;
  • znajomość obsługi elektronicznego generatora projektów, generatora wniosków płatniczych;
  • znajomość procedur i zasad funkcjonowania administracji publicznej;
  • znajomość zagadnień tworzenia planów szkoleń oraz organizacji szkoleń;
  • kompetencje i umiejętności: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność (w tym umiejętność formułowania pisemnych opracowań i informacji, argumentowania i przekonywania, prowadzenia trudnych rozmów), umiejętności analityczne, umiejętność działania pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność organizacji pracy, umiejętność planowania i koordynacji zadań w długiej perspektywie czasu, samodzielność, odpowiedzialność, terminowość;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami;
  • przeszkolenie w zakresie metodologii zarządzania projektem PRINCE2® lub PCM (ang. Project Cycle Management); przeszkolenie w zakresie obsługi systemu e-learning Moodle;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • kopia świadectw pracy lub zaświadczeń lub referencji lub zakresów obowiązków lub opisów stanowiska pracy lub innych dokumentów, które potwierdzają wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe (rodzaj i długość);
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia;
  • kopia dokumentów poświadczających spełnienie wymagań dodatkowych w zakresie znajomości języka angielskiego na poziomie B2;
  • kopia dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań dodatkowych w zakresie przeszkoleń;
  • Termin i miejsce składania dokumentów

    Dokumenty należy złożyć do: 2018-10-29 Decyduje data:wpływu oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
    Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
    Biuro Dyrektora Generalnego
    Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 W-wa z dopiskiem: BDG.WSP.7122.14. 3.69 .2018 pok. 234.
    Dokumenty można składać osobiście – Dziennik Podawczy, al. Szucha 14, Warszawa (pn.-pt., 8.15-16.15), przez ePUAP lub na adres rekrutacja@kprm.gov.pl

    Poznaj

    Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w korpusie służby cywilnej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów obowiązują przepisy ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz. U. Nr 227, poz. 1505 z późn. zm.). W ogłoszeniach o naborze do korpusu służby cywilnej podawana jest informacja o terminie i miejscu złożenia aplikacji. Dokumenty można składać osobiście w siedzibie urzędu – na Dziennik Podawczy w al. Szucha 14 w Warszawie (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.15-16.15) – lub przesłać pocztą.

    Oferty otrzymane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane (z uwagi na wydłużenie ustawowego terminu składania dokumentów w ogłoszeniach decyduje data wpływu oferty do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów).

    Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

    Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
    Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (695)
    Wałbrzych (51)
    Legnica (84)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (163)
    Toruń (91)
    Lubelskie:
    Lublin (150)
    Chełm (23)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (874)
    Tarnów (45)
    Nowy Sącz (41)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2080)
    Radom (85)
    Płock (36)
    Opolskie:
    Opole (174)
    Nysa (34)