Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Główny Urząd Miar w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1555 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 59267

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego,
- możliwość wykupienia legitymacji uprawniających do przejazdów koleją z 50% zniżką.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. Zagrożenie korupcją. Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa) lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach.
W budynku znajduje się winda, są łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • analizowanie zgłaszanych wniosków o zamówienia publiczne pod kątem ich poprawności i kompletności oraz przygotowywanie projektów zamówień lub umów oraz innych dokumentów, pism itp. związanych z udzielaniem zamówień publicznych
  • prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z udzielaniem przez Urząd zamówień publicznych, w tym sprawowanie nadzoru merytorycznego nad działaniami w zakresie zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych oraz procedur obowiązujących w Urzędzie, obsługa komisji przetargowych w zakresie zadań sekretarza komisji
  • przygotowywanie planu zakupów Urzędu i sprawozdań z jego realizacji
  • koordynowanie prac związanych z współpracą GUM z Centrum Obsługi Administracji Rządowej w zakresie zamówień centralnych i wspólnych
  • koordynowanie prac związanych ze sporządzeniem sprawozdań dla UZP, dotyczących udzielonych zamówień publicznych
  • nadzorowanie w zakresie zadań Wydziału Zamówień Publicznych, realizacji zleceń (zamówień) i umów dotyczących dostaw i usług, zawartych przez GUM w wyniku postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • udział w przygotowaniu projektów zestawień, sprawozdań i raportów z zakresu pracy Wydziału

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość ustaw: Prawo zamówień publicznych, prawo o miarach, o finansach publicznych, o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • podstawowa znajomość ustaw - Kodeks postępowania administarcyjnego, Kodeks cywilny, Kodeks spółek handlowych
  • umiejętności: współpracy, komunikacji, organizacji pracy, zorientowanie na osiąganie celów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej