Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Rozwoju i Technologii w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
884 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 87990

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe - 3-4 razy w roku – udział w targach, wykładach, konferencjach, nawiązywanie relacji z podmiotami zagranicznymi

  • częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • wejście do budynku „A” i „B” przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

  • brak podjazdu dla osób niepełnosprawnych na wysoki parter w budynku A, na którym usytuowana jest jedna z sal konferencyjnych,

  • szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

  • windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

  • węzeł sanitarny przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku „A” (dostęp przy pomocy osób trzecich) oraz w budynku „B” (parter),

  • praca w pokoju wieloosobowym,

  • praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner.

Zakres zadań

  • zarządza projektami (w tym: uczestniczy w określaniu ogólnej koncepcji projektu, analizuje uwarunkowania otoczenia biznesowego, dobiera podwykonawców, dostawców i ekspertów, identyfikuje pojawiające się problemy i ryzyka i proponuje działania korygujące, kontroluje realizację zadań, podsumowuje i ocenia wyniki projektu),
  • prowadzi stronę internetową www.budowlaneabc.gov.pl (m.in. akceptuje i publikuje treści, pełni funkcję redaktora),
  • bierze udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej (m.in. przeprowadza rozeznanie rynku, szacuje wartość zamówienia, sporządza opisu przedmiotu zamówienia, uczestniczy w postępowaniach jako członek komisji przetargowych, nadzoruje wykonanie umowy),
  • uczestniczy w prowadzeniu międzynarodowej współpracy dwustronnej i wielostronnej Ministerstwa (współpracuje z ekspertami krajowymi i zagranicznymi oraz z organizacjami/ stowarzyszeniami międzynarodowymi, opracowuje i opiniuje dokumenty, materiały i stanowiska dotyczące współpracy międzynarodowej, bierze udział w spotkaniach i posiedzeniach, np. grup, komitetów, sekretariatów, etc.),
  • zapewnia obsługę logistyczną spotkań,
  • prowadzi wskazane sprawy osobowe pracowników (ewidencja delegacji, organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych - krajowych i zagranicznych),
  • organizuje i/ lub prowadzi szkolenia/ seminaria/ konferencje,
  • nadzoruje realizację umów/ porozumień zawartych przez Ministerstwo z innymi podmiotami.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania projektami i/albo w obszarze budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość regulacji dotyczących funduszy europejskich, w szczególności Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność
  • Myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe