Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie
Warszawa
starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
711 dni temu
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 98304

Warunki pracy

Komenda Główna PSP przy ul. Podchorążych 38 w Warszawie na terenie kompleksu administracyjno-koszarowego, teren chroniony. Urząd usytuowany w dwóch budynkach. Jeden z nich dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, drugi zawiera bariery architektoniczne: brak podjazdu, ruchomej platformy do transportu wózka, windy, pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Proponowana praca w budynku administracyjno-biurowym na parterze w przystosowanym obiekcie. Stanowiska pracy wyposażone w sprzęt komputerowy i telefony. Praca administracyjno-biurowa w systemie codziennym, powyżej 4 godzin dziennie przy komputerze.

Zakres zadań

  • Przygotowuje i przeprowadza wybrane postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przygotowuje specyfikację istotnych warunków zamówienia, zaproszenia do wykonawców, ogłoszenia, kontaktowanie się z podmiotami biorącymi udział w postępowaniu,
  • Koordynuje i uczestniczy w pracach komisji przetargowych oraz zapewnia obsługę techniczną w tym zakresie, w tym uczestniczy w otwarciu ofert, ich badaniu i ocenie, bierze udział w negocjacjach z wykonawcami,
  • Zapewnia obsługę proceduralną i formalno – prawną wybranych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy, usługi i roboty budowlane,
  • Publikuje i zamieszcza ogłoszenia o zamówieniach i ich zmianach,
  • Przygotowuje umowy z wykonawcami do podpisu na podstawie złożonej oferty i koordynuje czynności związane z ich zawarciem,
  • Przygotowuje projekty pism/dokumentów wychodzących z wydziału,
  • Sprawuje pieczę nad archiwizacją wytworzonej dokumentacji,
  • Przygotowuje zestawienia i informacje na rzecz kierownictwa PSP i jednostek nadrzędnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy, usługi i roboty budowlane
  • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, przepisów wykonawczych do ustawy oraz ustaw związanych,
  • umiejętność obsługi komputera pakietu Microsoft Office,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
  • znajomość ustawy o Państwowej Straży Pożarnej,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • kompetencje miękkie: dokładność, sumienność, pracowitość, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość jednego z trzech języków w stopniu komunikatywnym: angielskiego lub francuskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność obsługi programów komputerowych – Windows, Excel,
  • przeszkolenie w zakresie prawa zamówień publicznych.