Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Starszy technik ds. drogownictwa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie
Łódź
praca stacjonarna
2009 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 36567

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i prowadzeniu samochodu służbowego,
- praca na tym stanowisku wymaga dyspozycyjności oraz związana jest z odbywaniem wyjazdów w teren,
- wykonywanie badań wymaga wysiłku fizycznego,
- pobyt w terenie w zmiennych warunkach atmosferycznych, pod ruchem i w hałasie.

Miejsce i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy:
- praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera, urządzeń biurowych,
- budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac, a także nie są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo,
- praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.
Pracownikom oferujemy:
 stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego
w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
 trzynaste wynagrodzenie,
 możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
 skuteczne szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych (m.in. refundacja kosztów nauki na studiach, studiach podyplomowych, kursach zawodowych, kursach językowych),
 pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
 dodatkowe ubezpieczenie NNW w przypadku osób wykonujących zadania związane
z: utrzymaniem drogi, obszarem technologii, realizacji inwestycji, kierowaniem ruchem drogowym/pojazdem służbowym,
 możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie.

Zakres zadań

  • wykonywanie badań laboratoryjnych kruszyw,
  • opracowywanie wyników przeprowadzonych badań laboratoryjnych,
  • pobieranie w terenie, transport i przygotowywanie próby do przeprowadzenia badań laboratoryjnych,
  • analizowanie i konsultowanie z bezpośrednim przełożonym swoich spostrzeżeń do przedłożonych recept mieszanek mineralnych,
  • przygotowywanie danych do monitoringu jakości na podstawie przeprowadzonych badań,
  • przyjmowanie, rejestrowanie oraz prawidłowe przechowywanie a następnie likwidowanie prób laboratoryjnych,
  • współpraca z Nadzorem w zakresie realizowanych przez Oddział zadań inwestycyjnych,
  • współuczestniczenie przy wykonywaniu określonych wskazanych zadań realizowanych na innych stanowiskach pracy w Zespole .

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zagadnień związanych z technologią budowy dróg,
  • umiejętność obsługi pakietu MS-Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przepisów ustawy o drogach publicznych,
  • znajomość przepisów z zakresu Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej
  • znajomość norm, wytycznych technicznych i metod badań w obszarze zespołu.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i specjalistycznych programów komputerowych,
  • znajomość normy Zarządzanie jakością – norma PN-EN ISO/IEC 17025