Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy technik

Główny Urząd Miar w Warszawie

Warszawa

9 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 38369

Warunki pracy

Co oferujemy naszym pracownikom?
- stabilne warunki zatrudnienia w jednostce ze stuletnią tradycją w polskiej administracji miar,
- otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- dogodną lokalizację w centrum Warszawy z rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- trzynaste wynagrodzenie,
- ruchomy system czasu pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7.45 - 8.15) lub możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- szkolenia oraz możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
- pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach),
- możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie,
- pełną wyzwań pracę w wiodącej na polskim rynku instytucji metrologicznej,

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca w laboratorium, sporadyczne wyjazdy służbowe, praca fizyczna związana z obsługą ciężkich przyrządów pomiarowych. Czas pracy przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu. Na stanowisku nie występują czynniki szkodliwe dla zdrowia. W budynku znajduje się winda, są także łazienki dostosowane do osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Zakres zadań

  • Wykonywanie wzorcowań, ekspertyz, badań przyrządów pomiarowych
  • Wykonywanie prac związanych z nadzorowaniem wyposażenia wchodzącego w skład stanowisk pomiarowych, w ramach realizacji harmonogramów wzorcowania, sprawdzania i konserwacji wyposażenia
  • Wykonywanie, we współpracy z innymi pracownikami, prac związanych z porównaniami: międzynarodowymi i krajowymi
  • Udzielanie informacji technicznych klientom Urzędu
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu działania Pracowni
  • Wykonywanie prac technicznych związanych z prowadzonymi pracami badawczymi i rozwojowymi
  • Opracowywanie i aktualizowanie, we współpracy z innymi pracownikami, dokumentów systemu zarządzania oraz udział w audytach wzajemnych („peer review”)
  • Prowadzenie prac administracyjnych związanych ze środkami trwałymi i nietrwałymi oraz archiwizacją dokumentów w Pracowni

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Znajomość zasad technik pomiarowych
  • Znajomość podstaw metrologii
  • Podstawowa wiedza z dziedziny ciśnienia
  • Podstawowa znajomość ustawy „Prawo o miarach”
  • Umiejętności: współpracy, komunikacji, organizacji pracy, zorientowanie na osiąganie celów.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość podstaw analizy wyników pomiarów
  • Pogłębiona wiedza z dziedzin ciśnienia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Specjalista ds. technicznych Praca Specjalista ds. technicznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)