Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Staż efs/fp kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Toruń

8 dni temu

Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0358
OBOWIĄZKI:
staż: Korygowanie kształtu brwi , farbowanie brwi henną żelową, proszkową, manicure dłoni, malowanie paznokci, pedicure stóp, malowanie paznokci, zakładanie i uzupełnianie sztucznych paznokci, depilacja, usuwanie nadmiernego owłosienia za pomocą wosku, zabiegi pielęgnacyjne na powieki i pod oczy, na twarz, na dekolt, zabiegi pielęgnacyjne dłoni , rąk, łokci, stóp, masaż stóp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka