Staż - stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Chorzów

7 dni temu

Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0321
OBOWIĄZKI:
-zakładnie - przedłużanie rzęs różnymi metodami -korekta rzęs - zagęszczanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ukończony kurs stylizacji rzęs metodą 1:1, 2:1, objetości

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Patrycja Nowak
323497155

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV-ukończony kurs stylizacji rzęs metodą 1;1, 2:1, objętości

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka