Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż w dziale BHP

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

9 dni temu

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Rejestracja i nadzór nad pracami firm zewnętrznych na terenie zakładu
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników
  • Prowadzenie postępowań przy wypadkach w drodze do/z pracy
  • Udział w przeprowadzaniu postępowań w wypadkach przy pracy
  • Bieżące doradztwo w zakresie bhp dla działów produkcyjnych i inżynieryjnych
  • Możliwość realizacji własnych działań z zakresu bezpieczeństwa pracy
  • Przygotowywanie raportów, analiz z zakresu bhp
  • Wspomaganie codziennej pracy działu BHP w dużym zakładzie produkcyjnym

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Absolwent/ka studiów kierunkowych z zakresu BHP lub podyplomowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn mile widziana
  • Umiejętność: analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, organizacji pracy własnej, przygotowywania i prowadzenia szkoleń, tworzenia, opiniowania instrukcji i procedur,
  • Konsekwencja w działaniu,
  • Komunikatywność

CO ZYSKUJESZ:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. z siedzibą Smolicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Poznaj

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York.
Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (58)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (226)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (942)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2007)
Radom (178)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (178)