Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Nysa

6 dni temu

Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/19/1876
OBOWIĄZKI:
wykonywanie na podstawiwe dokumentacji rysunkowej lub szkiców mebli kuchennych pokojowych, szaf, przeznaczonych do wyposażenia biur, szkół i innych lokali, dokonywanie pomiarów oraz montowanie wykonywanych mebli u klienta, obsługa maszyn staolarskich przeznaczonych do obróbki płyty meblowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn stolarskich przeznaczonych do obróbki płyty meblowej m.in. piły formatowej, okleiniarki ręcznej oraz urządzeń pomocniczych takich jak wiertarka, wkrętarka, cierpliwość, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, punktualność, chęci do pracy, zamiłowanie do majsterkowania, wyobraźnia przestrzenna

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Violetta Mikołajczyk
v.mikolajczyk@pup.nysa.pl
774489949

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie