Strażnik – pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczecin

10 dni temu

Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/21/0424
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie bezpieczeństwa osób; - ochrona przed zakłóceniem porządku publicznego; - patrolowanie nadzorowanego obiektu; - uniemożliwienie wejścia – wyjścia osobom niepowołanym; - zapewnienie bezpieczeństwa mienia, chronienie przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku publicznego na obiekcie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
Uprawnienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SPOSTRZEGAWCZOŚC, DYSPOZYCYJNOŚĆ

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka DREJWS
adrejws@pupszczecin.pl
914254991

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie