SZKOLENIE NA KONSULTANTA ŚLUBNEGO

Exclusive Event

cała Polska

2535 dni temu


Exclusive Wedding - Dział Organizacji Wesel Firmy Exclusive Event – jednej z najdłużej działających agencji eventowo-ślubnych w Polsce zaprasza:


SZKOLENIE NA ORGANIZATORA IMPREZ
O SPECJALNOŚCI KONSULTANT ŚLUBNY

Miejsce pracy: cała Polska

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem nowych wyzwań, szukasz pomysłu na siebie lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje  to jest to propozycja właśnie dla Ciebie.

 

Oferta skierowana jest zarówno do osób stawiających pierwsze kroki w branży weselnej, jak i do firm działających na rynku ślubnym. Podczas szkolenia poruszane będą wszystkie najważniejsze zagadnienia w pracy Konsultanta, sposoby pozyskiwania podwykonawców oraz Klientów. Podpowiemy, jak zorganizować wyjątkowe i niepowtarzalne wesela, jak zarządzać sobą w czasie w pracy doradcy ślubnego oraz jakie działania podjąć, aby odnieść sukces. Prowadzimy szkolenia zarówno w oparciu o doświadczenie nabyte podczas organizacji uroczystości weselnych, jak i podczas eventów firmowych, dzięki czemu, każda informacja poparta jest konkretnymi przykładami.

 

Nasze kursy prowadzimy na terenie całej Polski.

 

Dlaczego my?
  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00072/2010
  • Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych
  • Kompleksowo przygotujemy Cię do pracy na stanowisku Konsultanta Ślubnego we własnej firmie, w agencjach ślubnych, restauracjach, domach weselnych, hotelach.
  • Przekażemy wiedzę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu
  • Szkolimy na podstawie przykładów z „życia wziętych"
  • Wydajemy certyfikat Konsultanta Ślubnego
  • Zapewniamy indywidualne konsultacje przez pierwszy miesiąc
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl