Szpachlarz - malarz

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Koszalin

3 dni temu

Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/1995
OBOWIĄZKI:
szpachlowanie ścian, wykonywanie gładzi, malowanie, montaż suchej zabudowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

kwalifikacje bądź doświadczenie na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Krzysztof Marko
krzysztof.marko@pup.koszalin.pl
943455720

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 -16:00

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Poznaj stanowisko: Malarz
Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...
Praca Malarz