Technik administracji

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Olsztyn

6 dni temu

Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/0315
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych pow 30 roku życia zgodnie z założeniami programu RPO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Karolina Orzechowska
k.orzechowska@olsztyn.mup.gov.pl
895372842

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Praca Specjalista ds. Administracyjnych