Technik Dentystyczny (Ortodontyczny)
Klient portalu Praca.pl
Warszawa
39 dni temu

Ogłoszenie numer: 4537784, z dnia 2021-05-11

W związku z dynamicznym rozwojem firma z branży stomatologicznej zajmująca się innowacyjną metodą prostowanie zębów poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie set-upów / planów leczenia na zlecenie lekarza
  • praca w programie Otho Analyzer
  • ścisła współpraca z lekarzami zlecającymi leczenie
  • umiejętność zarządzania pracą cyfrowego laboratorium ortodontycznego
  • szkolenie młodszych techników
  • wdrażanie lekarzy do pracy z systemem CA - szkolenie
  • merytoryczne szkolenia dla zespołów opiekunów pacjentów oraz higienistek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • ukończony kurs Clear Alginer potwierdzony uzyskaną licencją
  • doświadczenie w pracy z aparatami nakładkowymi prostymi oraz attachmentami
  • umiejętność tworzenia szyn oraz nakładek do deprogramacji
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu laboratorium / dzielenia pracy między techników
  • komunikatywność - współpraca z lekarzami oraz zespołem opiekunów pacjentów

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę lub o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole