Technik serwisant

expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

Zielona Góra

3 dni temu

expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-Commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Norwegii.

Nasz zespół serwisowy to osoby o różnym zakresie specjalizacji, które pracują w siedzibie naszej firmy i dzięki pracy zespołowej realizują z sukcesem każde z powierzonych zadań!

W związku z dynamicznym rozwojem do zespołu expondo poszukiwany jest:

Technik serwisant
Miejsce pracy: Zielona Góra
Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?
 • Realizacja napraw serwisowanych urządzeń będących w asortymencie firmy, zgodnie z przyjętym planem
 • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania serwisowanych urządzeń
Jakich osób poszukujemy?
 • Z wiedzą techniczną z zakresu elektroniki\mechaniki
 • Posiadających umiejętność naprawy sprzętu mechanicznego, elektromechanicznego
 • Z praktyczną wiedzą z obszarów elektroniki, mechaniki, budowy urządzeń
 • Z umiejętnością obsługiwania przyrządów pomiarowych - to będzie dodatkowy plus
 • Ze względu na to, że jesteśmy zgraną drużyną, poszukujemy osób, które nie mają problemów w pracy zespołowej
W ramach współpracy zapewnimy:
 • DOJAZD DO PRACY. Nasze autobusy kursują na trasie Zielona Góra – Nowy Kisielin – możesz korzystać z nich zupełnie za darmo!
 • CZAS PRACY, jest elastyczny. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10). Weekendy pracujące? Nie, u nas się to nie zdarza.
 • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi 28 narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
 • STABILIZACJĘ. Pracując z nami nie będziesz musiał martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty.
 • ROZWÓJ. W expondo każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (niemiecki lub angielski w zależności od Twoich potrzeb).
 • WORK-LIFE BALANCE. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, od bananów po drożdżówki.
 • MIEJSCA PRACY. Zostały zaprojektowane tak, żeby praca nie stanowiła dodatkowego obciążenia. Nowoczesne przestrzenie magazynowe i serwisowe podnoszą komfort pracy. 

Oferty prosimy przesyłać za pomocą

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Poznaj

expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

Grupa expondo - lider rynku B2B w sektorze e-commerce z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest globalnym producentem oraz dostawcą wyspecjalizowanych urządzeń dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Od momentu powstania, w 2007 roku, firma kładzie nacisk na rozwój oferty produktowej, która obejmuje obecnie ponad 2000 specjalistycznych artykułów dostępnych w 28 krajach. Zespół expondo stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix w Europie. Od  lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansje zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu 
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu