Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Serwisu

DKS sp. z o.o.

Warszawa

13 dni temu

Wiodący dystrybutor na rynku dostawców urządzeń kopiująco – drukujących oraz urządzeń wielkoformatowych czołowych producentów, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce poszukuje osoby do oddziału firmy w Warszawie gotowej podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SER/KRAP/2019
Główne zadania:
  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii urządzeń przy pomocy dostępnych instrukcji, dokumentacji i narzędzi podczas wizyt u klientów,
  • instalacje i konfiguracja nowych urządzeń u klienta,
  • konserwacja i dbanie o odpowiedni stan techniczny zainstalowanych urządzeń ( np. przeglądy, instruowanie użytkowników nt. zasad poprawnej obsługi i eksploatacji urządzeń),·
  • bieżąca obsługa systemu serwisowego,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie ustalania terminarza oraz dostępności części i materiałów eksploatacyjnych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia o profilu technicznym w kierunku: elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu zasad działania, eksploatacji, instalacji i/lub naprawy urządzeń drukujących lub doświadczenie w branży pokrewnej,
  • znajomości j. angielskiego (w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej),
  • zainteresowania branżą i rozwiązywaniem problemów technicznych,
  • nastawienia na naukę nowych rzeczy i zdobywanie umiejętności,
  • dokładności, zaangażowania i umiejętności organizacji własnej pracy,
  • prawa jazdy kat B i gotowości do pracy w terenie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę, w której liczą się dobre relacje i naturalne podejście do klienta,
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania (część stała + premia),
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek),
  • odpowiednie wdrożenie oraz pomoc doświadczonych specjalistów serwisu oraz wsparcia software'owego,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dostosowane do poziomu zaawansowania wiedzy- również u producentów urządzeń,
  • dostęp do bazy wiedzy i pracę w oparciu o produkty i rozwiązania największych producentów w branży,
  • możliwość awansu w ramach struktury Serwisu i Firmy,
  • komfortowe narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pracę w miłej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych
w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15".

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest DKS sp. z o.o..