Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik Telekomunikacji

TP TELTECH Sp. z o.o.

Kielce

4 dni temu

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: TPT/2018

Zadania:
  • wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy)
  • instalacja systemów antenowych, radioliniowych na stacjach telefonii komórkowej
  • instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego
  • demontaż systemów antenowych, radioliniowych, całych stacji bazowych
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/wyższe telekomunikacyjne lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury sieci mobilnych 2G/3G/LTE, protokołu TCP/IP, sieci LAN/WAN oraz instalacji i podłączania sprzętu telekomunikacyjnego
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości
  • potwierdzające znajomość systemów teletransmisyjnych
  • doświadczenie w projektach SWAP sieci GSM/UMTS/LTE
  • certyfikat CISCO CCNA

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zapewniające rozwój
  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z zakresu techniki, telekomunikacji, zarządzania i ekonomii. Stale poszerzamy naszą wiedzę, podnosimy kwalifikacje i wymieniamy się doświadczeniami. Tak jak dla Ciebie, ważne są dla nas: przyjazna atmosfera, satysfakcja z pracy, innowacyjne zadania. Od siebie nawzajem wymagamy pełnego zaangażowania i dbałości o jakość wykonywanej pracy. To klucz do naszego sukcesu, dzięki któremu tworzymy Firmę, zajmującą pozycję lidera w branży usług teletechnicznych.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Instalator Praca Instalator

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (689)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (870)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1791)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)