Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   warmińsko-mazurskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Kierownik Zakładu Produkcyjnego Warmińsko-mazurskie
Technolog - Kierownik Zakładu Polimeryzacji Polioctanu i Dyspersji Akrylowych

Klient portalu Praca.pl
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1737 dni temu

Ogłoszenie numer: 2532783, z dnia 2019-06-26

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • nadzór i kontrola jakości bieżącej produkcji
  • opracowywanie receptur nowych produktów oraz wdrażanie ich na produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej

Miejsce pracy: mazowieckie/ Boryszew - zapewniamy pakiet relokacyjny

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość branży chemicznej
  • wiedza recepturowa chemiczna do tworzenia produktów
  • wykształcenie chemiczne – mile widziane

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę