Technolog

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2793014, z dnia 2019-12-04

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą mebli na indywidualne zamówienia.

Technolog

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Opracowywanie dokumentacji technologicznej zamówień i wprowadzanie danych na produkcję.

Wymagania

  • znajomość od strony rozwiązań technicznych budowy mebli na wymiar
  • znajomość materiałów stosowanych w branży meblowej
  • znajomość programu Pro100 do projektowania mebli
  • zaangażowanie w pracy

Oferujemy

  • pracę w domu zdalną za pośrednictwem email
  • elastyczny czas pracy
  • wysokie zarobki

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Technolog
Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Praca Technolog