Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Tokarz / Ślusarz

Norlys Sp. z o.o.

Nowy Sącz

77 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:
  • wykonywanie oprzyrządowania
  • obsługa tokarki, frezerki
  • znajomość sterowania FANUC, HEIDENHAIN umiejętność pisania prostych programów z pulpitu maszyny
  • wykonywanie pomiarów warsztatowych
  • zaznajomienie się z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną obrabianych przedmiotów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe , praktyczna wiedza z zakresu obróbki metali
  • doświadczenie zawodowe w pracy w dziale narzędziowym mile widziana
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • stabilne warunki pracy
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę NORLYS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. niezbędnych 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm./”.

Poznaj stanowisko: Tokarz

Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...
Tokarz Praca Tokarz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (733)
Wałbrzych (56)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1905)
Radom (151)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (176)
Nysa (72)