Zobacz więcej ofert pracy

Trener Floorowy

Fabryka Formy S.A.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2152 dni temu

Fabryka Formy to druga co do wielkości sieć klubów fitness w Polsce. Nasze wartości to pasja, zespołowość, otwartość, skuteczność, rozwój, poczucie humoru.

"Jesteśmy po to, by stymulować do życia na najwyższym poziomie"

Poszukujemy sportowych zapaleńców do wspólnej pracy i świetnej zabawy w klubach fitness. Jeśli kochasz sport i nie wyobrażasz sobie życia bez wspaniałych ludzi wokół siebie, dołącz do naszego zespołu i realizuj zadania związane z obsługą klubowicza.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Opis stanowiska
  • Dbanie o dobrą jakość obsługi Klienta w całym Klubie
  • Tworzenie indywidualnych programów treningowych dla Klientów
  • Prowadzenie treningów personalnych
  • Prowadzenie konsultacji treningowych
  • Inicjowanie rozwiązań w ramach rozwoju szeroko pojętej usługi fitness
  • Tworzenie atmosfery opartej o współpracę i pozytywne nastawienie
Wymagania
  • Min. 2-­letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe: kursy i szkolenia certyfikacyjne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, inicjatywność i dynamika w działaniu
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Silne poczucie odpowiedzialności za zadowolenie i satysfakcję Klienta
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i do świata w ogóle!
Oferujemy
  • pracę w firmie, która inspiruje
  • fun i satysfakcję, które daje praca w branży fitness
  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy
  • elastyczny grafik godzin dostosowany do Ciebie
  • możliwość nieograniczonego korzystania z oferty klubu
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fabryka Formy S.A. z siedzibą w Dąbrowie (62-070), przy ul. Rolnej 16 w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny:

Administratorem Twoich danych będzie Fabryka Formy S.A. z siedzibą w Dąbrowie (62-070), przy ul. Rolnej 16. Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: inspektor@fabryka-formy.pl. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne (np. firma obsługująca ten portal) - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa. Dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata. Każdy ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; przenoszenia danych; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.