Trener hippiki

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Świeszyno

3 dni temu

Miejsce pracy: Świeszyno
Numer: StPr/21/0182
OBOWIĄZKI:

Instruowanie klientów – pokazywanie, jak należy postępować z końmi oraz w jaki sposób trzeba korzystać ze specjalnego sprzętu jeździeckiego, zwracanie uwagi na przestrzeganie zasad obowiązujących w trakcie jazdy konnej, zadawanie ćwiczeń i zadań, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, dbanie o dobrostan zwierząt.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: dobre relacje z klientami
Uprawnienia: doboru aktywności fizycznej do stanu zdrowia i wieku
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: doradzanie

Wymagania inne:

1 ROK DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU TRENER HIPPIKI

Miejsce pracy:

Świeszyno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Bartosz Witan
bartosz.witan@pup.koszalin.pl
943455718

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

dodatkowe informacje: praca na czas określony: 3 LATA. dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 -16:00

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Poznaj stanowisko: Trener
Trener - osoba zajmująca się przygotowaniem fizycznym i psychicznym swoich podopiecznych (najczęściej grupy) w wielu dziedzinach życia, ale przede wszystkim sportu. Najczęściej wyspecjalizowany jest w jednej, konkretnej dyscyplinie (np. piłka nożna, koszykówka czy gimnastyka). Jego zadaniem jest motywowanie i wyszkolenie osób, z którymi pracuje. Trener musi mieć ...
Praca Trener