Trener

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Szczecin

4 dni temu

Trener
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/20/0898
OBOWIĄZKI:
POMAGANIE KLIENTOM PRAWIDŁOWO WYKONYWAĆ ĆWICZENIA NA SALI FITNESS. PRZEPROWADZANIE TRENINGÓW PERSONALNYCH W CELACH POPRAWIENIA KONDYCJI FIZYCZNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali trenerzy, instruktorzy i działacze sportowi
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 39, 70-383 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka DREJWS
adrejws@pupszczecin.pl
914254910

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Poznaj stanowisko: Instruktor Fitness
Początki fitnessu łączyć należy z wynalezieniem aerobiku, którego kolebką są Stany Zjednoczone. Aerobik wywodzi się z ćwiczeń kondycyjnych dla amerykańskich kosmonautów. Ćwiczenia „aerobowe” (czyli tlenowe) charakteryzują się wysiłkiem, który sprawia, że układ krążenia i oddychania ćwiczącego pracuje w ten sposób, aby organizm mógł w trakcie ćwiczeń pobierać dostatecznie dużo tlenu i unikać ...
Praca Instruktor Fitness