Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wizażystka / stylistka (obsługa klienta obcojęzycznego)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Lublin

6 dni temu

Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/19/2433
OBOWIĄZKI:
- obsługa klientów obcojęzycznych - kreowanie wizerunku klienta - doradztwo w yborze fryzur, uczesania - pielęgnacja włosów - strzyżenie włosów na sucho, mokro - dobieranie, nakładanie na włosy odpowiednich preparatów (farbowanie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wizażystka / stylistka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: fryzjerstwo
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

- Dyplom i szkolenie z zakresu estetyki ciała - bikini DESIGN; - Kurs dotyczący zmiany formy i struktury włosa - Umiejętność obsługi klientów obcojęzycznych - Umiejętność doboru fryzur i koloru włosów do fryzury i typu urdy - Umiejętność strzyżenia włosów na sucho i mokro - Wykonywanie uczesania innymi technikami - Dobieranie i nakładanie na włosy odpowiednich preparatów - Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych - Leczenie włosów i skóry głowy

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Ciszewska
katarzyna.ciszewska@mup.lublin.pl
814665232

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Poznaj stanowisko: Wizażystka

Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale ...
Wizażystka Praca Wizażystka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)