Wizażystka / stylistka

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Chwaszczyno

4 dni temu

Miejsce pracy: Chwaszczyno
Numer: StPr/20/0384
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zawodem. Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy. Dobór fryzur i koloru włosów do twarzy i urody. Wykonywanie makijażu odpowiedniego do typu urody, koloru oczu i włosów na podstawie analizy kolorystycznej. Współpraca z wizażystą i fryzjerem przygotowującym klienta do wyjścia wieczorowego. Zapoznanie się z rodzajami fryzur oraz technikami ich układania. Zapoznanie się z technikami strzyżeń. Zmiana koloru włosów: farbowanie, pasemka, ombre, trwała. Zapoznanie się z kuracją odżywczą, wygładzającą. prostującą, ultradzwięki, rekonstrukcja włosa. Zapoznanie się z preparatami do pielęgnacji włosów i akcesoriami, a także dezynfekcją narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Chwaszczyno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kąkol
k.kakol@kartuzy.praca.gov.pl
586940936

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Poznaj stanowisko: Kosmetyczka
Kosmetyczka to osoba, która wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej (zachowawczej), leczniczej i upiększającej. Do głównych obowiązków kosmetyczki należy: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami i przepisami bhp i sanitarnymi, wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej z uwzględnieniem pielęgnacji kończyn górnych i dolnych, w tym zabiegu manikiuru i pedikiuru, ...
Praca Kosmetyczka