Wizażystka / stylistka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

1 dzień temu

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/1617
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie palety autorskich wzorów stylizacji makijażu - przygotowanie artykułów z poradami oraz opisami nowych trendów wizażu w języku ukraińskim dla katalogu kosmetyków orientowanego dla ukraińskojęzycznych klientów (10 artykułów miesięcznie) - przygotowanie artykułów z zakresu technik malowania twarzy, zgodnie z trendami mody i stylizacji Przewidywany okres wykonywania umowy od 01/04/2020 r. do 31/03/2023 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

- doświadczenie zawodowe: 1,5 lata - staż pracy ogólny - ukończenie kursu- Permanentny makijaż brwi - ukończenie kursu- Przedłużanie rzęs

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Wiśniewska
422516592

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi