Wizażystka / stylistka

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Człuchów

3 dni temu

Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/20/0450
OBOWIĄZKI:

Opis i zakres obowiązków: Zapoznanie się z przepisami BHP i ppos. Zapoznanie się z regulaminem pracy. Nauka dobrania fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody. Nauka doboru fryzzury do sylwetki klienta. Nauka przeprowadzenia analizy kolorystycznej typu urody i sylwetki w celu wykazania odpowiedniej fryzury. Mycie i czesanie, farbowanie włosów. Wykonywanie fryzur.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Joanna Golonka
j.golonka@pupczluchow.pl
598343442 w. 268

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Poznaj stanowisko: Wizażystka
Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale ...
Praca Wizażystka