Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Wulkanizator

"STANWEX" I
mazowieckie, Sobiekursk gm. Karczew
praca stacjonarna
2198 dni temu

Jesteśmy obecni na rynku europejskim już od ponad 30 lat. W tym czasie zgromadziliśmy wiedzę i pozyskaliśmy specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom kompleksowe usługi logistyczne, autoryzowany serwis samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów. Posiadamy do dyspozycji ponad 170 środków transportu dostosowanych do wymagań różnych branż, co pozwala nam zaoferować każdemu Klientowi właściwe rozwiązanie. Dysponujemy chłodniami, naczepami i zestawami, dzięki którym jesteśmy w stanie podejmować się najbardziej skomplikowanych zleceń i przewozić towary wymagające transportu w określonych warunkach. Cały czas się rozwijamy i doskonalimy nasze umiejętności.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sobiekursk gm. Karczew
Zakres obowiązków:
  • wymiana i naprawa opon (doświadczenie min. 1 rok)
  • przestrzeganie procedur firmy i ustalonych standardów serwisu
  • codzienna dbałość o zachowanie czystości w miejscu pracy
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia
Wymagania:
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • duża dyspozycyjność
  • kultura osobista i punktualność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez STANWEX I Stanisław Dębowski z siedzibą w Sobiekursku zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 )”.

Przesłane oferty, które nie będą zawierały powyższej klauzuli zostaną usunięte.