Najnowsze oferty pracy

  • Praktyka w Zespole Obsługi Prawnej

    GRUPA PZU   Szczecin    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  rekrutacja online
    7 dni
    Redagowanie opinii prawnych i pism procesowych w sprawach cywilnych pod opieką Radcy Prawnego; Zasilanie danymi systemów informatycznych dedykowanych do obsługi prawnej; Kontakt z sekretariatami sądów celem pozyskania informacji w sprawach procesowych; Wsparcie asystentek w zakresie zadań...
Zobacz więcej ofert pracy

Aplikant Radcowski

ECDDP Support Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2379 dni temu

KANCELARIA ZATRUDNI APLIKANTA RADCOWSKIEGO
Kancelaria Prawna Bernatowicz Komorniczak Mazur Radcy Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorców, zatrudni na umowę o pracę aplikanta radcowskiego.
Kancelaria BKM jest częścią Grupy ECDDP, do zakresu działalności Kancelarii należy obsługa prawna polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AR/WAW/09/2017

Opis stanowiska:

  • świadczenie bieżącego doradztwa prawnego na rzecz klientów Kancelarii,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • sporządzanie projektów umów,
  • zastępstwo procesowe,
  • opiniowanie prac legislacyjnych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w dziedzinie prawa gospodarczego/cywilnego/budowlanego/pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność praktycznego zastosowania zdobytej dotychczas wiedzy teoretycznej,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość interdyscyplinarnego rozwoju,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • duży poziom samodzielności pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę ECDDP."