Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista w Dziale Kontroli Jakości

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    wykonywanie pomiarów fizycznych i badań dla celów ochrony radiologicznej pacjenta; organizowanie pomiarów porównawczych dla laboratoriów wykonujących testy z zakresu kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych; przygotowywanie materiałów w realizacji zadań Działu na...
Zobacz więcej ofert pracy

Fizyk medyczny

Instytut Fizyki Jądrowej PAN
Kraków
praca stacjonarna
2428 dni temu

Ogłoszenie numer: 1759676, z dnia 2017-09-01

Centrum Cyklotronowe Bronowice Instytutu Fizyki Jądrowej

im. Henryka Niewodniczańskiego

Polskiej Akademii Nauk w Krakowie

(CCB IFJ PAN)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • praca kliniczna na stanowisku radioterapii protonowej oka,
  • przygotowywanie planów terapii zgodnie z zaleceniami lekarze radioterapeuty,
  • dozymetryczna weryfikacja planów terapii,
  • kontrola jakości stanowisk radioterapii i tomografii komputerowej,
  • utrzymanie, kalibracja i kontrola sprzętu, w szczególności sprzętu dozymetrycznego.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • uprawnienia w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i zdolności interpersonalne,
  • sumienność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • uprawnienia do pracy na stanowisku operatora akceleratora stosowanego do celów medycznych,
  • staż pracy w radioterapii,
  • uprawnienia w zakresie ochrony radiologicznej pacjenta.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne warunki pracy.