• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Britenet Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Śródmieście
praca stacjonarna
2275 dni temu

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz!

Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 400 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Realizujemy portfel projektów na rzecz jednego z ministerstw. Projekty dotyczą budowy i wdrożenia oprogramowania, których celem jest usprawnienie działania administracji publicznej. Planowany czas realizacji i trwania projektów przewidziany jest na 3 lata.

Co oferujemy:
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie;
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:),  codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y,  i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji);
  • AKTYWNOŚĆ:  kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską;
  • ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy;
  • ROZRYWKA:  wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków;
  • ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery.
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu HTML, CSS, JS;
  • Znajomość przynajmniej jednego framework JS do budowania aplikacji frontend;
  • Praktyczna znajomość GIT;
  • Praktyczna znajomość aktualnych zasad SEO;
  • Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile;
  • Praktyczna umiejętność pisania szablonów email;
  • Praktyczna znajomość "web accessibility".
Kluczowe zadania:
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych;
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych;
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.