• Specjalista - Edukator w Laboratorium o Nowych Technologiach

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  część etatu
    3 dni
    W Laboratoriach inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. Pokazujemy, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych czy nowych rozwiązań, ale i refleksji nad ich konsekwencjami. W swojej pracy przygotowujemy warsztaty, podczas których pod naszą...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Tagging Specialist

Inbox Liberator (Oppo sp. z o.o.)
Poznań
praca stacjonarna
2283 dni temu

Ogłoszenie numer: 1785406, z dnia 2018-01-24

Pracujemy nad stworzeniem silnika wykorzystującego technologie Natural Language Processing i Machine Learning do uwolnienia skrzynek klientów biznesowych na całym świecie od niechcianej poczty m.in. cold maili, newsletterów, welcome maili i innych. Więcej na: inboxliberator.com.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Oznaczanie kategorii danych na podstawie analizy kontentu
  • Tworzenie bibliotek na podstawie oznaczonych treści
  • Współpraca z całym zespołem przy w przygotowywaniu setów uczących dla NLP/ML

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność dostrzegania zależności pomiędzy zbiorami danych
  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tagowaniu

Oferujemy

  • Pracę przy topowych technologiach związanych z AI
  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy
  • Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego